5 nietypowych zastosowań dla kosmetyków, które pokochasz!

20:43


Jestem zwolenniczką kreatywnego myślenia, dlatego przygotowałam dla was zestawienie sposobów na alternatywne wykorzystanie "zwykłych" kosmetyków. Nie uwierzycie na jak wiele sposobów można wykorzystać popularne produkty!

1.

Trwalszy róż do policzków

To sposób opatentowany przez moją babcię, która całe życie zamiast sypkiego produktu używa...szminki! Sama kilka razy próbowałam tego patentu i rzeczywiście mocniej napigmentowana szminka trzyma się na policzkach o wiele dłużej! Wystarczy rozetrzeć odrobinę w palcach i nanieść na twarz.

2.

Cielista kredka - nowa odsłona

Pewnie nie raz słyszeliście o jej magicznych właściwościach powiększania oczu. Dla mnie nieoceniona jest ze względu na to jak definiuje kształt brwi i podnosi łuk brwiowy oraz definiuje kształt ust (po nałożeniu makijażu wystarczy obrysować wkoło kontur, powalający efekt murowany!)

3.

Bronzer do powiększania ust

nakładając odrobinę bronzera pod dolną wargę optycznie wypełnimy i powiększymy nasze usta. Sprawdzony trick!

4.

Konturówka jako baza

Konturówki do ust nakładane na całą ich powierzchnię zwiększają trwałość pomadki, mogą ją również całkowicie zastępować. Pamiętać należy jednak, aby nasze usta były dobrze nawilżone gdyż są to produkty dość suche

5.

Wazelina na powieki

Jeśli chcesz uzyskać modny efekt mokrego oka i przy okazji nawilżyć powiekę nanieś na nią opuszkiem palca odrobinę wazeliny kosmetycznej! Produkt świetnie sprawdzi się również jako żel na odstające od kucyka włoski.

Podobne:

5 komentarze

Zachęcam do krytyki i podejmowania dyskusji w komentarzach. Komplementy tez lubię.
Za każdą opinię z góry bardzo dziękuję!!!