Short story about shorts

20:58

shorts denim fashion blogger letthemwear ootd outfit

ENG:
Sometime, somewhere , in a book , magazine or internet , I found an opinion ( Or a quote ) , that elegant women wears shorts only to play Tennis . The sentence itself firmly stuck in my memory and for a few nice years I replaced shorts by skirts . Sentiment , however, of my rebel period, holiday festivals and concerts ( and Lots of online images - inspiration from these events) discourages me to be elegant by all means. Still, I have difficulty showing legs. Maybe because of deeply rooted youth complexes ur the current  model of beauty -  Model with two long , thin " sticks " . Fortunately, black tights look quite gracefully on and even add a little bit more rebelliousness.

PL:
Kiedyś, gdzieś ,w książce, czasopiśmie lub internecie natknęłam się na opinię(albo i cytat), że elegancka kobieta nosi szorty tylko do gry w Tenisa. Zdanie to mocno utkwiło mi w pamięci i przez kilka ładnych lat krótkie spodenki w ciepłe dni zastąpiłam spódnicami. Sentyment jednak do okresu buntu, wakacyjnych festiwali i koncertów (oraz mnóstwo internetowych zdjęć – inspiracji z tych wydarzeń) stopił moje twarde przekonanie do bycia elegancką za wszelką cenę.
Wciąż jednak mam trudności z pokazaniem nóg. Może wynika to z jakiś głęboko zakorzenione kompleksów z lat młodości albo obecnego ideału piękna - modelki z dwoma długimi, cieńkimi „patykami”. Na szczęście kryjące rajstopy wyglądają całkiem wdzięcznie, a nawet w pewnym sensie dodają całości jeszcze więcej buntu.

shorts denim fashion blogger letthemwear ootd outfitshorts denim fashion blogger letthemwear ootd outfit 
 |SHORTS -CLICK (You can by it by really small price by this APP see also
| Sweater - H&M by Vinted|Sunnies - Giant Vintage| Shoes - Allegro| Bag - Reserved|

Podobne:

11 komentarze

 1. Great outfit!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego co się orientuje to eleganckie kobiety ubierają do gry w tenisa spódniczki z ewentualnie wszytymi szortami ;-) Siostry Wiliams głównie grają w spódnicach ;-) Ja osobiście bardzo lubię i bardzo mi się podobają szorty, Twoje także :-) I świetnie w nich wyglądasz ! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no tak, jak obserwowałam kobiety grające w tenisa to w większości szorty, albo spódnico-spodenki, ale przekaz pozostaje ten sam:) Dziękuje i pozdrawiam!

   Usuń
 3. Zgrabne nogi trzeba pokazywać ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Denim shorts are absolutely fab...

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do krytyki i podejmowania dyskusji w komentarzach. Komplementy tez lubię.
Za każdą opinię z góry bardzo dziękuję!!!