Slow Fashion. Modowa Rewolucja, czyli jak kasiążka Joanny Glogazy (STYLEDIGGER) przewróciła moją garderobę do góry nogami!

11:35


Jeśli twoja szafa przepełniona jest ciuchami, a mimo to stajesz przed nią i nie masz co na siebie włożyć "Slow Fashion. Modowa Rewolucja" to pozycja dla Ciebie!

Jestem świeżo po lekturze i mogę powiedzieć jedno - czuję się lepiej ze swoją garderobą. Właściwie proces porządkowania szafy i definicji własnego stylu zaczął się u mnie już wcześniej. Przez lata prowadzenia bloga nazbierałam całkiem pokaźną kolekcję ubrań. Niestety wraz ze wzrostem ilości ciuchów problemy z utrzymaniem porządku stawały się coraz większe. To był pierwszy sygnał ostrzegawczy.  Oczywiście jak każdy normalny człowiek zabrałam się za segregację. Niestety nie wyszło mi to zbyt dobrze, bo pozbyłam się może garstki z tony ciuchów, których tak na prawdę nie noszę. Pozostawałam więc mimo starań w błędnym kole. Wtedy w ręce wpadł mi poradnik Joanny!

O co w ogóle chodzi?

"Slow Fashion. Modowa Rewolucja" to książka o rozsądnym kompletowaniu garderoby i budowaniu stylu, napisana przez Joannę Glogazę, autorkę bloga STYLE DIGGER. "Slow Fashion" to właściwie zbiór porad i przydatnych informacji, które zmienią twoje postrzeganie mody jako takiej. Autorka udowadnia, że aby wyglądac stylowo, wcale nie musimy posiadać garderoby wypchanej po brzegi ubraniami z najnowszych kolekcji sieciówek. Przeprowadza nas przez proces porządkowania garderoby i doradza jak stworzyć swój własny niepowtarzalny styl, pokazuje jak wyglądać olśniewająco bez zbędnego wysiłku.

Jak modowa rewolucja przebiegła w moim przypadku?

Dzięki radom Joanny wreszcie pozbyłam zalegających w mojej szafie rzeczy, które nie były mi potrzebne. Dokładnie przemyślałam, co tak naprawdę lubię mieć na sobie i jakich części garderoby mi brakuje. Rozsądniej podchodzę do zakupów - zwracam uwagę na jakość i wykończenie, nie boję się wydać więcej na wymarzoną rzecz. Dokładnie planuję wszystkie zakupy, przez co w ogólnym rozrachunku wydaję dużo mniej! Nie będę oszukiwać, nie zastosowałam się jednak do wszystkich podpunktów z książki, niektóre z nich zmodyfikowałam, aby działały u mnie jeszcze efektywniej! Temu zagadnieniu wkrótce poświęcę osobny wpis!

Dlaczego powinnaś przeczytać "Slow Fashion. Modowa Rewolucja"?

Książka bez wątpienia daje do myślenia. Miesza w głowie (oczywiście w pozytywny sposób) i zmienia podejście do kwestii mody i stylu. Zawiera multum przydatnych informacji oraz porady, które z pewnością zaraz po przeczytaniu wprowadzisz w życie. Co jak co, ale autorka potrafi przekonać do siebie i swoich pomysłów czytelnika!

Podobne:

0 komentarze

Zachęcam do krytyki i podejmowania dyskusji w komentarzach. Komplementy tez lubię.
Za każdą opinię z góry bardzo dziękuję!!!