Jak się ubrać na sylwestra aby wyglądać elegancko i robić wrażenie - poradnik dla damy.

00:01

Według sieciówek i większości kolorowych magazynów jedynym słusznym strojem na sylwestrowa są cekinowe, pstrokate i mocno wydekoltowane suknie. Nie oszukujmy się, większość z nas w tego typu ubraniach nie czuje się komfortowo i nie wygląda korzystnie. Wybierając kreacje na sylwestra nie powinnyśmy sugerować się więc tym, co leży na półce w zasięgu wzroku czy wygląda przepięknie na "wyphotoshopowanej" modelce. 

Aby wyglądać dobrze w tym co nosisz, musisz czuć się w danym fasonie komfortowo. Unikaj więc rzeczy, których w innych okolicznościach na pewno byś na siebie nie włożyła. Jest to przydatna rada również ze względów czysto praktycznych - lepiej kupić coś co wykorzystamy w codziennych stylizacjach niż szmatkę, która szybko trafi na dno szafy. Nawet prosta sukienka ograna odpowiednimi dodatkami czy zestawiona w zaskakujący i kreatywny sposób z inną rzeczą (np. spodniami z szerokimi nogawkami) może stworzyć niebanalną wyjściową stylizację - warto więc przed zakupami dokładnie przewertować zawartość szafy.

Nie neguje oczywiście cekinów, brokatów i ferii barw w sylwestrowych strojach. Tak zwany "Kontrolowany kicz" może wyglądać świetnie, jednak kobieta, która na co dzień najczęściej wybiera koszule i jeansy prawdopodobnie będzie czuła się w takim wydaniu nieswojo.

Jak już wcześniej pisałam, dodatki tworzą stylizację. Wieczorowego charakteru nadadzą strojowi bez wątpienia lakierowane szpilki i złota biżuteria. Poniżej zebrałam dla was moje propozycje zakupowe. Starałam się aby wszystkie pozycje były uniwersalne - nadawały się na co dzień jak i na specjalne okazje. 
jak sie ubrać na sylwestra stylizacje mango zara
jak sie ubrać na sylwestra stylizacje mango zara
jak sie ubrać na sylwestra stylizacje mango zara
jak sie ubrać na sylwestra stylizacje mango zara

Podobne:

0 komentarze

Zachęcam do krytyki i podejmowania dyskusji w komentarzach. Komplementy tez lubię.
Za każdą opinię z góry bardzo dziękuję!!!