Jak powinna umalować się na randkę elegancka kobieta, aby nie przysporzyć sobie wstydu

11:30

Wbrew pozorom bardzo łatwo jest popełnić makijażowe faux pas. Pisałam o tym już we wpisie o tym jak dobrać odpowiedni makijaż do okazji. Kiedy  wybieramy się na randkę z ukochanym staramy się wypaść jak najlepiej. Stajemy przed dylematem czy zdecydować się na niewidoczny makijaż czy może jednak mocno podkreślić swoje atuty i zatuszować niedoskonałości. Jak na randkę maluje się dama? o tym przeczytacie poniżej!


Kobieta elegancka intryguje, ale nie jest wulgarna. Jest tajemnicza, a zarazem dobrze czuje się w towarzystwie. Jest pewna siebie i swoich atutów. 

Makijaż, który nakłada na randkę z mężczyzną ma niejako korespondować z tymi cechami.

Dama nie nałoży więc tony pudru gdyż oznaczałoby to próbę ukrycia niedoskonałości, których oczywiście nie posiada. Zdecyduje się na dyskretne wyrównanie tonu cery
.
Make up no make up dama nosi na co dzień, ale podczas randki jej makijaż musi być widoczny. Jeśli jest za mało umalowana, czuje się naga. Oczywiście dama z makijażem nie przesadza, gdyż chce aby potencjalny kochanek rozpoznał ją podczas śniadania.

Dama pod żadnym pozorem nie połączy Smokey Eyes z rubinową czerwienią na ustach, gdyż nie lubi przyciągać zbytniej uwagi osób postronnych. Raczej podkreśli usta stonowaną czerwienią, a oczy delikatnie kreską.

Dama jest dorosłą, niezależną kobietą, jednak gdy planuje uwieść mężczyznę zadba o to aby emanować ciepłem i dziewczęcym urokiem, muśnie więc policzki różem w cukierkowym odcieniu. Rzęsy oczywiście podkręci zalotką, ab móc nimi swobodnie trzepotać.

Dama lubi wyglądać pięknie i olśniewać, dlatego jej makijaż na randkę jest oczywiście zawsze perfekcyjny (przynajmniej w jej mniemaniu). Używa więc dobrej jakości kosmetyków, które zostaną na twarzy po pierwszym pocałunku. Dba również o szczegóły. Nic nie może być rozmazane ani nie równe.

Tak właśnie wygląda makijaż na randkę prawdziwej damy. A wy, jak malujecie się na spotkanie z ukochanym?


*wpis ten powstał we współpracy i z inspiracji hebe.pl

Podobne:

3 komentarze

 1. Zdecydowanie jestem z skromnym makijażem.
  Podkreślającym tylko moje walory :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Skromny makijaz, zdecydowanie - zeby nie wygladac jak lalka ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry makijaż to taki, w którym czujemy się dobrze - oczywiście, są pewne normy, poza które jak się wyjdzie to ze 100% pewnością będziemy się rzucać w oczy. Jednak najważniejsze jest to aby dobrać odpowiednie kolory i kreskę do typu urody.

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do krytyki i podejmowania dyskusji w komentarzach. Komplementy tez lubię.
Za każdą opinię z góry bardzo dziękuję!!!