Pierwsze przygotowania ślubne + recenzja produktów marki Isomar

19:35

Ostatnio mało mnie na blogu, za co was kochani czytelnicy bardzo przepraszam! Całe zamieszanie spowodowane są przygotowaniami do ślubu! Wierzcie lub nie, zorganizowanie uroczystości zaślubin i wesela w mniej niż rok to spore wyzwanie! W tym wpisie chciałabym przybliżyć wam temat samych przygotowań i napisać kilka słów o produktach, które mam przyjemność testować!

Już jakiś czas wiedzieliśmy, że pobieramy się za rok, jednak z rozpoczęciem przygotowań czekałam do momentu oświadczyn. I stało się, 22.10.2016 roku mój luby zdecydował się wreszcie sprezentować mi piękny pierścionek z Apartu (możecie go zobaczyć na moim Instagramie). Od tego momentu zaczęło się szaleństwo. Poszukiwanie klimatycznej sali z wolnym terminem i zsynchronizowanie go z fajną orkiestrą było chyba największym wyzwaniem. Na szczęście poszło gładko, a z pomocą przyszły mi grupy ślubne na facebook'u.

Obecnie jestem w trakcie dogrywania reszty weselno-ślubnych spraw. Wymarzyłam sobie wesele w stylu rustykalnym, więc jego "oprawa graficzna" jest dla mnie niezwykle istotna. Ostatnie dni spędziłam więc tylko i wyłącznie prze komputerem. Odbiło się to trochę na moim zdrowiu - posłuszeństwa zaczęły odmawiać oczy. Szczęście w nieszczęściu z pomocą przyszła marka Isomar, która poratowała biedną, planującą ślub blogerkę  umożliwiając jej testowanie całego arsenału produktów do pielęgnacji zmęczonych oczu!

W składzie produktów z serii Isomar Occhi jest naturalna woda morska, która ma taki sam skład jak łzy. Krople i płyny przynoszą szybką ulgę zmęczonym oczom. Warto je stosować nawet profilaktycznie, gdyż z wiekiem nasze oczy stają się bardziej wrażliwe. Zarówno ja, jak i mój Narzeczony możemy śmiało polecić produkty marki Isomar! Są one dostępne w drogeriach Super Pharm.

Oprócz kropel do oczu testuje również serię produktów do higieny jamy ustnej oraz wybielania zębów firm Blanx i Biorepair. Działanie większości z nim opiera się na współdziałaniu naturalnych składników oraz promieniowania UV. Super sprawą jest nowość na rynku - sanityzator do szczoteczek UV. Jest to super wynalazek przede wszystkim dla osób, które tak jak ja mają problemy z nawracającymi zapaleniami dziąseł. Na razie nie mogę dużo powiedzieć o właściwościach wybielających past, ale na pewno za jakiś czas pojawi się na ten temat osobny post.

Dajcie znać w komentarzach czy jesteście zainteresowani tematyką przygotowań ślubnych. Bardzo chętnie opiszę dla was moje "Zmagania" z tym tematem i podzielę się cennymi wskazówkami :)
Pozdrawiam,
Daria

Podobne:

1 komentarze

  1. Even though the game is solely primarily based on likelihood, 카지노사이트 there are nonetheless variations between the variants. Some give you a lower house edge than others, which is necessary to know when you ever wish to play for actual money. As you might count on, we have loads of deal of} free roulette video games for you to can} play. The most prairie of the prairie provinces did issues a little differently way|in one other way}.

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do krytyki i podejmowania dyskusji w komentarzach. Komplementy tez lubię.
Za każdą opinię z góry bardzo dziękuję!!!