Catering dietetyczny - czyli jak ułatwić życie zapracowanemu człowiekowi!

11:40

Zwracasz uwagę na to, co wkładasz na talerz  i jesteś zwolennikiem idei "Slow Food"? Mimo to pracujesz i brak Ci czasu na codzienne przygotowanie zdrowych posiłków? A może po prostu chcesz szybko i bezboleśnie poprawić wygląd swojej sylwetki? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, koniecznie przeczytaj o mojej przygodzie z cateringiem dietetycznym.


Idealna opcja dla zapracowanych!

Catering dietetyczny to coś nad czym zastanawiałam się od dawna. Jako prawnik sporo czasu spędzam w pracy, a na głowie mam jeszcze przygotowania do ślubu, więc po prostu nie mam czasu na długotrwałe przygotowywanie posiłków. Niestety, jeśli chcemy jeść "dobrze" jest to nieuniknione.
Catering dietetyczny to luksus - codziennie rano pod twoimi drzwiami ląduje pakiet 5 posiłków, zapakowanych w taki sposób, aby można było je wziąć do pracy czy szkoły. Posiłki są zbilansowane i dostosowane do Twoich potrzeb kalorycznych oraz alergii. 

Smacznie i zdrowo.

Fakt, catering dietetyczny nie jest tani, ale pozwala na zaoszczędzenie czasu. Po drugie ułatwia trzymanie zdrowej diety, a co za tym idzie utratę zbędnych kilogramów. Menu najczęściej można dostosować do własnych potrzeb. Osobiście mam dobre doświadczenia - firma, na którą się zdecydowałam spełniła moje oczekiwania smakowe - do tego posiłki pięknie wyglądały. Fajnie, że na rynku jest z czego wybierać. W Warszawie jest ponad 150 firm oferujących catering dietetyczny, a w samym Wrocławiu ponad 30. W Polsce taki catering jest dostępny już prawie w 300 miejscowościach, więc nie jest on już tylko domeną dużych miast. Jeśli będziecie mieli problem z wyborem firmy, która oferuje posiłki dostosowane do waszych potrzeb polecam skorzystanie z ogólnopolskiej wyszukiwarko – porównywarki cateringów dietetycznych Cateromarket. Bardzo fajny i pomocny serwis, który ma w jednym miejscu wszystkie tego typu firmy. 

Catering dietetyczny - kiedy warto w niego zainwestować?

Jeśli jesteś zapracowany, gotujesz tylko dla siebie lub dla siebie i partnera, a jakiekolwiek próby trzymania zdrowej diety po prostu Ci nie wychodzą - catering dietetyczny będzie świetnym rozwiązaniem! W szczególności, jeśli chcesz schudnąć relatywnie szybko i w 100% zdrowo!


A ty korzystałeś z diety pudełkowej? Jakie są Twoje wrażenia?
Podobne:

0 komentarze

Zachęcam do krytyki i podejmowania dyskusji w komentarzach. Komplementy tez lubię.
Za każdą opinię z góry bardzo dziękuję!!!