Uniwersalny strój ćwiczeń - moje rekomendacje

21:36

FITSPIRATION, ATHLITECH, GOSPORT, BLOG, BLOGGER, SPORTSWEAR, SPORT TOP, LEGGINSKońcówka wakacji i początek jesieni od zawsze był dla mnie okresem wzmożonej motywacji do działania. To właśnie w tym okresie ustalam cele na nowy rok i sposoby ich osiągnięcia. 

Jednym z moich głównych postanowień na nadchodzący rok szkolny (lubię to określenie, mimo, że od dwóch lat do szkoły już nie chodzę) jest regularna aktywność fizyczna - bardzo chciałabym w zimie wziąć udział w biegu na dystansie pięciu, a może nawet dziesięciu kilometrów.

FITSPIRATION, ATHLITECH, GOSPORT, BLOG, BLOGGER, SPORTSWEAR, SPORT TOP, LEGGINSFITSPIRATION, ATHLITECH, GOSPORT, BLOG, BLOGGER, SPORTSWEAR, SPORT TOP, LEGGINS

Przy wyborze odzieżytreningowej kieruję się przede wszystkim wygodą i jakością wykonania. Skłamałabym jednak mówiąc, że design osadzony w estetyce prostoty i minimalizmu nie jest czynnikiem, który również w dużym stopniu wpływa na mój wybór. Dlatego też polubiłam się z marką Athlitech (marka własna sieci Go Sport). Niewątpliwie dużym plusem asortymentu Athlitech jest fakt, że nie trzeba zamykać się w jednym komplecie, aby zestaw ze sobą grał - do mojego modelu legginsów można na przykład dobrać kilka rodzajów pasujących topów, co jest rozwiazaniem super praktycznym!

FITSPIRATION, ATHLITECH, GOSPORT, BLOG, BLOGGER, SPORTSWEAR, SPORT TOP, LEGGINSFITSPIRATION, ATHLITECH, GOSPORT, BLOG, BLOGGER, SPORTSWEAR, SPORT TOP, LEGGINS

|TOP, LEGGINS - ATHLITECH|SHOES - NIKE|
Podobne:

0 komentarze

Zachęcam do krytyki i podejmowania dyskusji w komentarzach. Komplementy tez lubię.
Za każdą opinię z góry bardzo dziękuję!!!