Collaboration//Współpraca//CV

Konsekwencja wizerunkowa i wyselekcjonowane treści pozwoliły mi zbudować dobrą markę bloga i skupić wokół siebie grono zaangażowanych czytelników. Publikując na Vademecumstylu.pl masz gwarancję, że twój produkt będzie kojarzony z najlepszą jakością.

Formy współpracy jakie preferuje:

Wpisy  sponsorowane, recenzje i testy
Product placement
Udział w eventach
Organizacja konkursów
Udział w kampaniach promocyjnych
Wyjazdy sponsorowane

Z mojej strony gwarantuję wysoką jakość publikowanego tekstu oraz profesjonalne zdjęcia. Do każdej kampanii podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, aby efekty były jak najlepsze. Wszystkie materiały reklamowe po publikacji linkowane są  na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz Google+, a także pojawiają się na stronach agregujących wpisy blogerów. 


Aktywność poza blogiem

Jestem studentką ostatniego roku prawa. W sferze moich zainteresowań prawnych leżą głównie regulacje dot. e-commerce i nowych mediów. 
Poza prawem od dłuższego czasu zajmuję się również kanałami social media, marketingiem internetowym oraz organizacją eventu Wroblog. W wolnym czasie stylizuje również sesje zdjęciowe i sama staję za obiektywem. Uczę się projektować strony internetowe. Designem Vademecum Stylu zajmuję się sama. Jeśli interesuje Cię moje pełne CV zajrzyj tutaj.


Wszystkie pytania oraz propozycje współpracy proszę kierować na adres:

contact@vademecumstylu.pl
lub poprzez formularz kontaktowy
_

Please e-mail me:

contact@vademecumstylu.pl
or use contact form below:  
Firmy, z którymi współpracowałam // Brands I've been collaborating with 

 
http://www.westwing.pl/campaign/?gclid=Cj0KEQjwv6WrBRD4gbngqe7mosYBEiQAIB5oTJNANPoVIX0BmhisEGmzFhn75GFUuUCKYm9FIXzQOtMaArix8P8HAQ&mdprefid=marketing_pl_sb10001&key=lp/lp4
http://www.peperuna.pl/                   https://www.showroom.pl/marki/672,nommo